Klienti

Naším klientom môže byť ktokoľvek. Či už vlastníte reštauráciu, bar, detský kútik, obchod, vyrábate jedinečné produkty alebo ste distribútorom, či umelcom video je pre vás tým najpútavejším a najefektívnejším spôsobom ako sa zviditeľniť. Nemusíte mieriť len na zakázníkov. Ponúkame aj svadobné videá, stužkové a pútavé záznamy akýchkoľvek akcií. Zabezpečíme vám pokojne aj hlas do videa, pre vás zloženú hudbu - jednoducho kompletnú organizáciu celého projektu od natáčania po strih. Kliknutím na logo klienta budete
mať možnosť prezrieť si videá, ktoré sme doposiaľ natočili.

Spin

www.spinbar.sk

Marisee

www.marisee.sk

Biele Divadlo

www.bieledivadlo.sk

Violette Quartet

www.violettequartet.sk

Reštaurácia Sľuk

www.restauraciasluk.sk

Fats Jazz Band

www.fatsjazzband.com

Reštaurácia Sľuk

Reštaurácia Sľuk je príjemné miesto mimo ruchu veľkomesta, ideálne na stretnutia s vašimi blízkymi pri víkendovom obede, či s obchodnými partnermi počas celého pracovného týždňa.

Jesenné hody reštaurácie Sľuk


Fats Jazz Band

FATS JAZZ BAND je profesionálny deväťčlenný orchester, ktorý oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klaviristov.

Fats Jazz Band plays Rhythm Is Our Business


Spin

Spin je neobyčajným barom pár krokov od Hlavného námestia, kde to každý večer žije. Najmä vďaka gurmánskym drinkom, priateľským a ochotným barmanom, s ktorými je vždy radosť rozprávať.

Baby Alex - drink


Rickey the Ocean - drink


SPIN Tiki promo video


Párty v Spine

Marisee

Soľ. Cukry. Koreniny. Exotické i vám dobre známe soli a všetko čo k nim patrí. Tím Marisee precestoval niekoľko kontinentov, aby spoznal tie najlepšie chute, ktoré vám potom v tej navyššej možnej kvalite prináša na stôl i do kuchyne.

Melegueta Chicken


Yukishio


Ruža z Bolívie


Murray River


Havajská čierna soľBiele Divadlo

Biele Divadlo je našou domácou pôdou. Tu sme vyrástli a tu sa z nás stali ľudia, akými sme dnes. Pre tento a mnoho iných dôvdov sme sa rozhodli oplatiť tomuto divadlu láskavosť vo forme videí.

Upútavka na Pohreb D. Krakowera


Violette Quartet

Violette Quartet je profesionálne dámske sláčikové kvarteto. Náš repertoár zahŕňa diela klasickej, jazzovej, filmovej aj populárnej hudby. Vystupujeme koncertne, na svadbách, recepciách i oslavách.

Michelle - Violette Quartet


Por una Cabeza - Violette Quartet